Az Év Sportolója kitüntetés tulajdonosai

Varga Krisztina
uszonyos és búvárúszó, Kaposvári 1. MCM-Diamant Adorján SE, 2017

Bence Balázs
lovastornász, Lovasakadémia Sport Klub, 2017

Fino Kaposvári Röplabda Sportegyesület férfi röplabdacsapata
2017

Bajnok Eszter
atléta, a Favorit Atlétikai Klub sportolója, 2016

Hendlein Roland
kosárlabdázó, a Kaposvári Kosárlabda Klub sportolója, 2016

FINO Kaposvár Röplabda Egyesület
2016

Csima Laura
kajak és alpesi sí sportágak, Kaposvári Vízügyi Sportklub, 2015

Geiger András
röplabda sportág, Fino Kaposvár SE, 2015

Kaposvári Vízilabda Klub férfi csapata
2015

Gyenesei Leila
öttusa sportág Építők Atlétikai Club, 2014

Dudás Dániel
úszó, 2014

Kaposvári Kosárlabda Klub Kft
2014

Dani Gyöngyi
párbajtőröző paralimpikon, 2013

Bozsó Zoltán
triatlon sportág, Kaposvári Atlétikai Club, 2013

FINO Kaposvári Röplabda SE férfi csapata
2013

Gyenesei Leila
öttusa sportág, Építők Atlétikai Club, 2012

Dr. Csima Ferenc
kajakozó, Kaposvári Vízügyi Sport Club, 2012

Fino Kaposvári Röplabda SE férfi csapata
2012

Borsos Dávid
birkózó sportág, Kaposvári Nehézatlétikai SE, 2011

Gyenesei Leila
öttusa sportág, Építők AC – Alba-Volán Bericap SC, 2011

Kaposvári Röplabda SE férfi csapata
2011

Gyenesei Leila
öttusa sportág, Építők AC – Alba-Volán Bericap SC, 2010

Kovács Zsófia
uszonyos és búvárúszás sportág, Kaposvári Középületkivitelező Adorján SE, 2010

Sáfrán Mihály
kajak-kenu sportág, Kaposvári Vízügyi Sport Club, 2010

Kaposvári Röplabda SE férfi csapata
2010

Gyenesei Leila
öttusa sportág, Építők AC – Alba-Volán Bericap SC, 2009

Szigeti Krisztián
kajakozó, Kaposvári Vízügyi SC, 2009

Kaposvári Rákóczi FC
2009

Gyenesei Leila
öttusa sportág, Építők AC-Alba-Volán Bericap SC, 2008

Egyed László
lovas sport, Lovasakadémia SC, 2008

KOMÉTA Kaposvár SE férfi röplabda csapata
2008

Budai Anita
judo sportág, Kaposvári Nehézatlétikai SE, 2007

Gyenesei Leila
sí sportág, Építők Atlétikai Club, 2007

Filipovics Gordan
Kaposvári Kosárlabda Klub, 2007

KOMÉTA Kaposvár SE röplabda csapata
2007

Wirtz Melinda
uszonyos és búvárúszó, Középület-kivitelező Adorján SE, 2006

Szigeti Krisztián
kajakozó, Kaposvári Vízügyi SC, 2006

KOMÉTA Kaposvár SE férfi röplabda csapata
2006

Kaposvári Kosárlabda Klub férfi csapata
2005

Budai Anita
cselgáncsozó, Kaposvári Nehézatlétikai SE, 2005

Szigeti Krisztián
kajak-kenu, K.Vízügyi SC, 2005

Kaposvári Kosárlabda Klub
2004

Simon Balázs
kosárlabdázó, Kaposvári Kosárlabda Klub, 2004

Lábodi Laura
búvárúszó, Középületkivitelező Adorján SE, 2004

Lábodi Laura
búvárúszó, Középületkivitelező Adorján SE, 2003

Vinkler Péter
búvárúszó, Középületkivitelező Adorján SE, 2003

KOMETA Kaposvár SE férfi röplabda csapata
2003

KOMETA Kaposvár SE férfi röplabda csapata
2002

Klíma-Vill Kaposvári Kosárlabda Klub
2002

Vinkler Péter
búvárúszó, Középületkivitelező Adorján SE, 2002

Gyenesei Judit
sífutó, triatlonista, Kaposvári Építők SC, 2002

Koleszár Gábor
birkózó, Kaposvári Nehézatlétikai SE, 2001

KOMETA Kaposvár SE férfi röplabda csapata
2001

Orsós Mária
atléta, Kaposvári Építők SC, 2001

PINI Kaposvári Sportegyesület
2000

Koleszár Gábor
birkózó, Kaposvári Nehézatlétikai SE, 2000

Csizi Réka
atléta, Kaposvári Építők SC, 2000

PINI Kaposvári Sportegyesület
1999

Faludy András és Szigeti Krisztián
kajak-kenu (megosztva), 1999

Barócsi Heléna
atléta, Kaposvári Építők SC, 1999

PINI Kaposvári Sportegyesület
Kaposvári Balatel Röplabda Club, 1998

Mészáros Dömötör
röplabdázó, PINI Kaposvári SE, 1998

Balogh Orsolya
ritmikus sport gimnasztika, Attitude RSG SC, 1998

Petőfalvi Lilla
búvárúszó, Adorján SE, 1997

Kovács László
búvárúszó, Adorján SE, 1997

Kaposplast SC női asztalitenisz csapata
1997

Szalai Andrea
ritmikus sport gimnasztika, Kapos RSG Sportegyesület, 1996

Monok Tibor
Konstruktőr SE kosárlabdacsapat kapitánya, 1996

Kaposvári Rákóczi Kaposcukor SC NB II-es labdarúgó csapata
1996

Borhi Zsombor
kajakozó, Kaposvári DÉLVIÉP Vízügyi SC, 1995

Kaposvári Balatel Röplabda Club férfi röplabda csapata
1995

Petőfalvi Lilla
búvárúszó, Adorján SE, 1995

Szalai Andrea
ritmikus sport gimnasztika, Kapos RSG Sportegyesület, 1994

Kaposvári Röplabda Club férfi röplabda csapata
1994

Borhi Zsombor
kajakozó, Kaposvári DÉLVIÉP Vízügyi SC, 1994

Borhi Zsombor
kajakozó, Kaposvári DÉLVIÉP Vízügyi SC, 1993

Kaposvári Somogy SC férfi röplabda csapata
1993

Szalai Andrea
ritmikus sport gimnasztika, Kapos RSG Sportegyesület, 1993

Szalai Andrea
ritmikus sport gimnasztika, Kapos RSG Sportegyesület, 1992

Kaposvári Somogy SC férfi röplabda csapata
1992

Kántor Sándor
röplabdázó, Kaposvári Somogy SC, 1992